YOUNITY

VŠE CO POTŘEBUJEŠ,
MÁŠ UŽ V SOBĚ…

 

YOUNITY – Kdo jsme?

Naším cílem je předávat znalosti, které vám přinesou zásadní vhledy, a poskytovat vám nástroje a techniky k naplnění vašeho vnitřního potenciálu. Jsme přesvědčeni, že my všichni jsme tvůrci a tvoříme svůj svět. Je to tak, že jenom vy máte klíč ke své vlastní spokojenosti. Máte v sobě moc stát se šťastnými, zdravými a plnými síly. Jen v sobě musíte najít to, co vás bude pohánět a inspirovat. A prvním krokem je začít se tomu věnovat každý den!
Naším závazkem je, že najdeme ty nejlepší učitele, motivační řečníky, nástroje a techniky z celého světa a přineseme je až k vám domů! A využíváme veškerou naši energii, nadšení, znalosti a odhodlanost, abychom zajistili, že pro vás každý náš online kurz bude naprosto úžasným a povznášejícím zážitkem.

Těšíme se, že vás můžeme provázet na vaší cestě.

Přejeme všechno dobré.

Eva Kubaščíková

Pablo Sütterlin

Z toho, co začalo jedinou vizí v meditaci, se postupně stala evropská online platforma číslo jedna pro osobní a duchovní rozvoj.

Nikdy jsme nečekali, že se tato naše vize dotkne tisíců a tisíců lidských srdcí. Ale stalo se to a my jsme za poslední tři roky vyrostli neuvěřitelným způsobem.. Stále více a více lidí nás žádalo, abychom rozšířili naše poselství i do dalších zemí. A proto jsme tady – chceme rozzářit tolik srdcí, kolik jen půjde, a šířit moudrost myšlenkových vůdců, průkopníků a géniů. ​

Ze země v srdci Evropy – Švýcarska – našim klientům poskytujeme produkty té nejvyšší kvality. Zajistíme ti neopakovatelný zážitek – a především – znalosti, které můžeš rovnou použít ve svém každodenním životě, abys mohl začít vnímat pozitivní změny!

NĚKTEŘÍ Z MENTORŮ, SE KTERÝMI SE MŮŽEŠ POTKAT V NAŠICH KURZECH

NAŠE AKCE

Deepak Chopra

Byl to úžasný seminář, nesmírně precizně zorganizovaný a se skvělou propagací. Všichni si to báječně užili. Pokud plánujete nějakou živou akci v Baseli, velice vám doporučuji spojit se s Younity. Je to výjimečná skupina lidí, kteří odvádí úžasnou práci.

Neale Donald Walsch

Přednášel jsem po celém světě, ale nikde, opravdu nikde na světě, jsem nezažil to, co právě tady ve Švýcarsku – v Zürichu a Baseli – díky týmu Younity.
Akce, která byla připravena a prezentována tak dokonale, se zaměřením na každý detail, kde všechno klapalo naprosto perfektně, vše bylo vyladěné k dokonalosti, a to tak, že jsem se s mým poselstvím cítil opravdu vítaný a publikem skvěle přijatý.

Jaká mimořádná firma, jaký úžasný tým. Tým, který je prostě skvělý ve všem, co dělá. Jsem tak vděčný za to, že jsem měl příležitost sem přijet a pracovat s tak báječnou skupinou lidí. Byla to opravdu nejlepší akce mého života. Nemám, co víc bych dodal, jenom to, že lepší už to ani být nemůže.